Kdo jsme

Filosofie Kreativa Poradenství

VE VIBES VISIONU
PROPOJUJI
FILOSOFII,
KREATIVU A PORADENSTVÍ.

VE VIBES VISIONU
PROPOJUJI
FILOSOFII,
KREATIVU A PORADENSTVÍ.

Mám bohaté zkušenosti na manažerských pozicích v korporátním prostředí s působením v CEE. Mám zkušenosti s procesy, vedením lidí a jejich motivováním.

Jsem kreativec, profesionální fotograf, hudební producentideamaker. Zabývám se psychologií a filosofií.

Spolu s 
VIVI týmem zefektivníme vaše firemní procesy, posílíme vaší značkupostavíme váš brand na vaší opravdovosti.

ONDŘEJ VIBES, CEO / BRAND / KREATIVA

Procesy a poradenství

Mám za sebou dlouholetou praxi v nadnárodních korporátech. Poslední rok ve společnosti Energizer na pozici Demand Plannera mi přinesl nejcennější zkušenosti v korporátní praxi. Zodpovídal jsem za analýzu a snižování operativního profitu v rámci 17 států. Hodně cestoval do zahraničí a díky tomu získal zkušenosti při spolupráci s vrcholovými manažery v regionu CEE.

Soustředím na hledání podstaty vašeho byznysu, strategii značky, zefektivnění firemních procesů a silné portfolio.

Mám bohaté zkušenosti s vedením malých týmů a jednotlivců. V roce 2013 jsem byl hlavním koordinátorem konference Svobodná firma. V letech 2015 - 2018 spolu s K3K týmem realizoval kurzy Kurz živého přednášení a kurz Léčivá a inspirativní moc hlasu, které vznikaly ve spolupráci s rétory Alfredem Strejčkem a Václavem Martincem. Soustředím se na řeč a rétoriku. Zabývám se sociální trojčlenností a firemní kulturou. Inspiruji se celoživotním dílem Tomáše Bati.

Kreativa

Od dětství mě to táhlo k hudbě. Piano jsem si koupil díky brigádě v místní keramické továrně. Obětoval jsem tomu celé prázdniny. Na první klávesy jsem vydělával třemi pracemi najednou. Nahrávací studio jsem budoval několik let a je to vlastně nikdy nekončící proces. V hudebním projektu Vibes - More Than Just Music se kromě autorské tvorby soustředím na skládání hudby pro reklamu a video.

Jsem profesionální fotograf se zaměřením na reklamu a eventy. Fotil jsem např. pro Hilton, Pentu, Oktoberfest, Chinaski, Menhouse a Top Class. Mým oborem je inscenované foto s komplexní produkcí a následnou propracovanou postprodukcí.

Vždy mi jde o estetiku, kvalitní vizuály vytvořené na klíč a originální hudbu, kterou ve zvukové bance nenajdete.

Sleduji nejnovější trendy ve webdesignu abych mohl klientům nabídnout poutavý vizuál vytvořený na míru.

Weby:

Filosofie

Nikdy jsem se nespokojil s běžným vnímáním světa, rád překračuji hranice a hledám nové souvislosti. Dlouhodobě se věnuji studiu psychologie a filosofie.

Dospěli jsme do doby nové individuality se vším, co k tomu patří. Dnešní člověk, na prahu duše vědomé, stojí na křižovatce mezi dvěma světy. Ten starý, již stěží dokáže modernímu člověku nabídnout bezpečí a budoucnost vycházející z přejatých paradigmat a tradic. Na ten nový se teprve musíme připravit.

Studium filosofie mi přináší nové impulsy, umožňuje myslet jinak, pracovat s přesahem a vnímat širší souvislosti.

Principy, které jsem si osvojil v této oblasti, tvoří pevný základ v jakékoliv mé činnosti. Chcete se dozvědět víc? Další postoje a myšlenky najdete v blogu Vibes Visionu a nebo mě poznejte osobně.

Vibes Vision tým

Pracujeme spolu v tandemu. Stojíme při sobě, máme odladěné procesy a vzájemně se doplňujeme. Aby ne, když jsme se narodili ve stejný den (i když v jiný rok samozřejmě). Aktivně spolupracujeme s dalšími profesionály z oboru. Ti nejbližší s námi pravidelně realizují dílčí části zakázek a tvoří pevné jádro Vibes Vision týmu.

Ondřej Vibes

CEO

/brandig

/kreativa

Miroslav Tomášek

R&D

/Vývoj

/Inovace

Ondřej Vibes

Budu s vámí po celou dobu zakázky. Postavíme spolu brand a pomohu vám s budováním vaší značky. Zaměříme se na firemní procesy a najdeme řešení, jak vám ulehčit každodenní exekutivu, abyste se mohli naplno soustředit na váš byznys.

Jakmile budeme mít připravený obsah pro výrobu firemní identity, zastřeším výrobu vizuálů, fotografií, videa a hudby.

Miroslav Tomášek

Šéf vývoje, Projektově zastřeší celý vývoj webu. Sleduje nejnovější trendy v IT a má na starost inovace. Komunikuje s kodéry, koordinuje veškeré kroky související s programováním a správou webů.

Provede audit vašeho stávajícího webu a nabídne řešení na zlepšení. Specializuje se na automatizaci, tzn. napojení webu na vaše firemní systémy.

Jak pracujeme?

Firemní kultura Vibes Visionu je postavena na transparentnosti, vzájemném sdílení know-how, předávání zkušeností. Inspirujeme se a máme rádi výzvy.

Pokrýváme tak klíčové činnosti. Chceme mít výrobu obsahu co nejvíce pod jednou střechou. Díky tomu se nám daří lépe pochopit přání klienta a jít rychleji k cíli. Práce na zakáce se ve stěžejních činnostech prolíná. Tím pokryjeme zastupitelnost a snižujeme rizika v případě nepředvídatelných okolností na naší straně.

Práce na brandu je vždy dlouhodobý proces. Vše měříme a analyzujeme. Zakázky realizujeme nejčastěji ve fázích, dle sezónní křivky klienta. Hodně plánujeme. Jsme jak šachoví hráči, kteří přemýšlejí několik tahů dopředu.

Na zakázkách pracujeme s externími kontraktory, produkčními týmy a agenturami a to zejména v oblasti výroby videa pro reklamu.

vnitrni kruh
vnejsi kruh
copywriting
copywriting
Firemní procesy
Firemní procesy
Byznys poradenství
Byznys poradenství
Kreativa
Kreativa
Firemní identita
Firemní identita
Fotografie
Fotografie
Design
Design
Programování
Programování
Video
Video
Online marketing
Online marketing

Na zakázkách pracujeme s extermíni kontraktory, produkčními týmy a agenturami a to zejména v oblasti výroby videa pro reklamu.